The Gas Station

The Gas Station

The Gas Station
Адреса:Львів, The Gas Station, вул.Джерельна, 20
Телефон:(032) 240 84 08, +38 (096) 644-76-23
Відкриті:09.00-02.00
E-mail:tnedbailo@gmail.com , olenka22_@ukr.net
Web:http://www.thegas.com.ua

Опис закладу

Величезні площі, мотоцикли і танцюючі солоденькі дівчата, рок, блюз та рок-н-рол- усе це у новому закладі "The Gas Station".

Новий клуб для справжніх чоловіків – це трьохповерховий комплекс з пабним першим поверхом, так званим "Garage", куди можна заїхати навіть "залізним конем".

На другому поверсі передбачається шоу-бар з ареною  (концепт таємниця до моменту відкриття) й ресторан із терасою.

На третьому - стріп-лаунж-ресторан з амбіціями на найкращу в місті високу кухню. По при це в закладі працюватимуть магазини алкоголю, екзотичних інгредієнтів та байкерського спорядження.

У закладі вдалося гармонійно об’єднати паб та клуб. Окрім свіжого пива, невід’ємною складовою "The Gas Station"  стала жива музика, тобто тут можна насолодитися й духовно. Навіть перетворитися на вишуканого гурмана – на сценах закладу виступають видатні місцеві, легендарні столичні та зіркові закордонні музиканти. Шаленством живих виступів можна насолоджуватись щонайменше тричі на тиждень. Кожен концерт завершується  Dance Party під керівництвом досвідченого DJ та супроводжується виступами неперевершених танцівниць.

Ті особи, що не бажають танцювати до сходу сонця, та брати участь у пивних змаганнях, можуть затишно посидіти в одному з залів другого поверху. Кухарі ресторану виконають будь-які кулінарні забаганки, а атмосфера сприятиме романтичному побаченню. Загалом, можна і без романтики – опанувати зручне крісло, ковтнути запашної кави та відкрити свій ноутбук. Організувати, таким чином, власну роботу на виїзді, відправившись у подорож дорогами світової мережі.

Фото закладу

Зелена канапа
Адреса:Львів, вул. Вірменська, 7
Телефон:+38 (032) 235 75 49
Відкриті:09.00-02.00
E-mail:zelena_kanapa@ukr.net
Web:https://www.artgreensofa.com
Кумпель
Адреса:Львів, вул. Винниченка, 6 (пл. Митна)
Телефон:+38 (032) 242-17-80
Відкриті:09.00-02.00
E-mail:info@kumpel.biz
Web:www.kumpel.biz