На Львівщині відкривається літній табір для дітей-переселенців

Четвер, 9 червня 2022, 14:06
Табір «Орден Скарбової гори» діятиме в одному із сіл неподалік Львова. Кожна зміна триватиме 10 днів.
На Львівщині відкривається літній табір для дітей-переселенців

Сезон літнього таборування для дітей-переселенців із зони бойових дій відкриває Мальтійська служба допомоги, повідомили у Львівській ОВА.

Для дітей підготували насичену пізнавальну програму та комфортний простір для проживання. Табір призначений для дітей 11-16 років, а участь у ньому безкоштовна.

Діти упродовж 10 днів активно проводитимуть час на ранчо в затишному селі неподалік Львова. Проживання у комфортному таборі, триразове харчування, насичена програма для дітей-переселенців будуть безкоштовними.

«Сьогодні ми опікуємося низкою прихистків для переселенців. Тому добре розуміємо, що як батьки, так і діти мають велику потребу перезавантажитися та набратися сил. Власне з цього виникла ідея літнього табору. Ми хочемо, щоб ці діти відчули щасливе дитинство та провели радісне літо. Для цього ми створюємо простір, де діти спілкуватимуться з однолітками, пізнаватимуть світ, навчатимуться нового та розважатимуться. Плануємо, що за літо табір відвідають 150 дітей», - пояснює Павло Тітко, керівник Мальтійської служби допомоги.

Зараз завершують облаштування табору. Професійна команда розробила насичену програму дозвілля. «Діти проведуть разом з нами на природі 10 днів свого літа і зможуть перезавантажитися та поринути у світ пригод. Кожен день ми будемо присвячувати певним явищам: емоціям, якостям, цінностям, чеснотам. Буде багато мистецьких заходів, ліплення, малювання, різноманітних руханок, квестів, а також запланована мандрівка», - розповідає координатор табору Іван Бордун.

Мальтійська служба допомоги  з першого дня повномасштабної війни в Україні надає гуманітарну допомогу, опікується прихистками для переселенців, забезпечує гаряче харчування для біженців - на вокзалах і на пунктах перетину кордону. Крім цього, зараз активно працюють 11 пунктів надання психологічної допомоги.

 

comments powered by HyperComments