На тушонки Буського консервного заводу поскаржились бійці АТО

Роман Матвіюк  |  Понеділок, 22 травня 2017, 09:17
Наші бійці АТО, які стоять на передовій, захищаючи нас, скаржаться на закуплені непридатні для використання тушонки, які, як вказується на етикетці, виготовлені на Буському консервному заводі.
На тушонки Буського консервного заводу поскаржились бійці АТО

«У цій тушонці м'яса не виявлено, після виплавки жиру одні шкурки», - пише у соцмережі Facebook військовий з Одеси.

Волонтерка Раїса Шматко також виклала пост з фото, де підписала: «Тушонки цього виробника навіть собаки не їдять».  Даний пост викликав хвилю обурення громадськості, чому бійців АТО кормлять непридатними для використання тушонків, які виготовляють у Буську на Львівщині.

З приводу цього бійці АТО  виклали у соцмережі лист-звернення до керівництва Буського консервного заводу, де кожен з бійців АТО, хто куштував тушонки цього виробника, зміг на своїй сторінці у соцмережі написати подібне звернення.  Подаємо текст Звернення:

«Дорогий ТОВ "Буський консервний завод". Пише тобі гвардії сержант Старський. Як у тебе справи? У нас теж нічого. Але є одна проблемка: щоразу коли мої солдати відкривають "Свинину тушковану", вони бояться що зомбі у банці оживе і розпочне апокаліпсис. Споглядання останків, які ти кладеш у консерви, сильно деморалізує. Одного разу я запропонував консерву "Свинини тушкованої" нашому взводному волкодаву Тапіку (кличка собаки – Редакція). Той змахнув лапою сурову сльозину і запитав людським голосом:

- За чьто, командир?

Я не експерт, але мені здається, що в українських свиней - окрім сала, шкіри та статевих органів – міститься певна кількість м'яса. Я точно бачив – воно намальоване на етикетці – і навіть читав про це у Вікіпедії.

Дуже хотілося би щоб твої консерви, дорогий ТОВ "Буський консервний завод", радували особовий склад не лише вищезазначеними органами, але й чимось таким, що міг би з гордістю і без рвотних позивів тріскати український воїн. Я впевнений, що ти це не зі зла. Щиро твій, Посада, звання, підпис».

Про інцидент з непридатними для вживання тушонок Буського консервного заводу вже й дійшло до Міністерства оборони України. На телефонні дзвінки керівництво Буського консервного заводу  (директор Марія Діжак) ніхто не відповідає.

Чи відреагує на це керівництво Буського району? Хто і чому не здійснює перевірку продукції виробництва Буського консервного заводу? Доки нас будуть годувати такою продукцією? Бійці АТО чекають офіційної відповіді.

comments powered by HyperComments