Скандальному депутату від Львівщини подарували елітну автівку

Олег Довганик  |  Середа, 14 грудня 2016, 23:33
Нардеп Тарас Козак отримав у подарунок Audi A8
Скандальному депутату від Львівщини подарували елітну автівку

Народний депутат від «Опозиційного блоку» Тарас Козак 9 грудня цього року став власником автомобіля Audi A8 вартістю 2 млн грн. Про це пишуть "Наші гроші".

Згідно з повідомленням про суттєві зміни, яке він оприлюднив в Єдиному держреєстрі декларацій, автомобіль подарував його брат Богдан Козак.

Раніше 44-річний Тарас Козак автомобіля не мав, вказано в його е-декларації за 2015 рік. Він декларував два будинки: площею 330 кв. м у Сокільниках поблизу Львова, який є його власністю, та площею понад 600 кв. м у Києві, який орендує у ТОВ «Інвестиційна компанія «Спорт-Тур», кінцевим бенефіціарним власником якого є Оксана Марченко, дружина Віктора Медведчука.

Також він задекларував ділянку та незавершене будівництво, годинники Rolex, Patek Philippe, Breguet, Audemars Piguet, дві пари запонок з діамантами.

Нагадаємо, Тарас Козак більшість свого свідомого життя провів на різних посадах в Державній податковій адміністрації (1993-2003 рр.) та Державній митній службі України (2003-2010 рр.). Зокрема, він був першим заступник голови ДПА у Львівській області, заступником голови Державної митної служби України. У 2010 році став депутатом Львівської облради, у 2014 році – народним депутатом.

Дарувальник автомобіля Богдан Козак є співвласником низки юридичних осіб, зокрема, ТОВ «Озеро» (готельно-відпочинковий комплекс «Наварія Нова»), ТОВ «Галицьке перехрестя» (однойменний ринок у Львові), ТОВ «Експонент», ТОВ «Керамбуд», ТОВ «Укрінвестлімітед», ТОВ «Західекспертспецбуд» (в останніх чотирьох партнером виступає брат Віктора Медведчука Сергій) та інших.

Згідно з реєстром МВС, Богданові Козакові належить три автомобіля: Audi A8, Toyota Land Cruiser 200, Land Rover Range Rover.

Щодо кількості юридичних осіб, то нардеп Тарас Козак не відстає від брата. Він є кінцевим бенефіціарним власником «Turul Investments Limited» (Кіпр), «Hakail Limited» (Кіпр), «Revelon Investments LTD» (Британські Віргінські острови), «Migover Trading LTD» (Кіпр), «Havanor Management Limited» (Кіпр), ТОВ «Добробут-Інвест» (Україна), ООО «Добробут-Инвест» (Росія), зазначено в його е-декларації. Тарас Козак додатково задекларував 600 тис. дол. готівкою, ще понад 310 тис. дол. на банківському рахунку (не враховуючи дрібніших сум в гривні та євро).

До речі, у звичайній декларації за 2015 рік Тарас Козак вказував трьох дітей, а в от в електронній за той же рік – ні доньок, ні сина.

comments powered by HyperComments