Активісти розповіли про нічні пригоди львівського сміття

Олег Довганик  |  П'ятниця, 9 грудня 2016, 17:27
Активісти звернулись у правоохоронні органи
Активісти розповіли про нічні пригоди львівського сміття

Сьогодні, 9 грудня, активісти ГО "Розвиток Громади" організували прес-конференцію "Американська сміттєва мафія Львова".

Активісти ГО "Розвиток Громади" вчора вночі провели розслідування та намагались дізнатись куди вивозять львівське сміття.

Учасники ГО супроводжували сміттєвоз від Стрийського ринку і по вулиці Городоцькій поки шлях їм не заблокував автомобіль Toyota Land Cruiser з київськими номерами. В сторону активістів одразу посипались погрози щодо фізичної розправи.

Невідомий чоловік постійно говорив по телефону і, ймовірно, отримував вказівки. Водночас сміттєвоз заїхав на автозаправну станцію ОККО, що на Городоцькій, 284.

Андрій Болюбаш з правової точки зору пояснив присутнім незаконність діяльності компанії "Грінера Україна":"Садовий створив умови для сміттєвої мафії Львова, адже компанію "Грінера Україна" не можна було допускати навіть до самого конкурсу.  Зареєстрована в 2007 році, статутний капітал якої 44 тисячі гривень, а її засновником є іноземець - Богдан Михалусь, який до того ж є радником Садового. Ця компанія не має ні офісів, ні транспорту, ні працівників, ні засобів для існування. За місцем реєстрації, де повинна бути "Грінера Україна", є закритий пустий будинок. Своїми незаконними діями влада допустила до конкурсу сумнівну фірму", - каже адвокат

Нагадаємо, що діячі "Розвитку громади" написали три заяви в правоохоронні органи.

Активісти просять захистити їх від сміттєвої мафії Львова, яка активно розкидалася погрозами.

Друга заява стосується незаконної діяльності сміттєвоза, який вивозить відходи без жодних потрібних документів та щодо перевірки діяльність компанії "Грінера Україна".

comments powered by HyperComments