Як у Львові загубились нагороди від Парубія

Олег Довганик  |  Середа, 7 грудня 2016, 21:31
На урочистостях "Львівської політехніки" стався конфуз
Як у Львові загубились нагороди від Парубія

Сьогодні, 7 грудня, у Львівському оперному театрі відбуваються урочистості з нагоди 200-річчя НУ "Львівська політехніка". Під час нагородження працівників вишу нагородами Верховної Ради України виявилося, що нагород нема.

Про це пише Галінфо.

Професорів, викладачів та студентів, а також присутніх гостей привітав виконувач обов'язків керівника Комітету з питань освіти та науки ВРУ Олександр Співаковський.

Він зачитав вітальний лист спікера парламенті Андрія Парубія. Йшлося про те, що "Львівські політехніка" може змінювати науковий ландшафт в Україні і ментальність науковців.

Після цього науково-педагогічним працівникам "Львівської політехніки" мали вручити грамоти та нагороди від ВРУ. Однак запала незручна пауза, коли нагороди на сцену так і не винесли.

Зі сцени ще раз оголосили про початок нагородження, попросити винести нагороди. Зрештою, Олександр Співаковський сказав: "Зараз ми просто привітаємо, а потім обов'язково вручимо нагороди . Це буде ще одна нагода зустрітися". Люди виходили на сцену, де їм тиснути руки.

comments powered by HyperComments