Топові футбольні функціонери продовжують агітувати за створення Суперліги
За його словами, якщо все залишиться по старому, публіка відійде від футболу. Аньєллі запитує, чи будуть у Нідерландах дивитися міжнародний футбол, якщо місцеві клуби ніколи не матимуть шансу перемогти в міжнародних турнірах.
Із цього виникає ідея нової європейської ліги з декількома дивізіонами та системою виходу у вищі дивізіони і вильоту, щоб всі клуби мали рівні можливості. Аньєллі вважає, що потрібно подумати про 60-80 клубів у всій Європі і створити більш справедливі ліги. Аби завжди бути в курсі останніх подій, відвідуйте партнерські сайти, “bukmeker saytlari”, які пильно стежать за новинами футболу та пропонують найкращу аналітику та прогнози щодо майбутніх матчів.
За його словами, у Європі найбільші ринки отримують найбільше місць у Лізі чемпіонів і, отже, найбільші прибутки. Якщо нинішню систему збережено, розрив між англійськими та іспанськими клубами та рештою лише зростатиме, за винятком "ПСЖ" і мюнхенської "Баварії".
Аньєллі прагне до спортивної демократії і запитує, чи не має права польський клуб досягати успіху, і чи не вистачає польським уболівальникам пристрасті до футболу. За своїм 13-річним досвідом роботи у футбольній індустрії, Аньєллі зібрав ідеї і вважає, що настав час для більш справедливих ліг.
Нагадаємо, що ідея створення Суперліги належить топовим менеджерам європейських клубів, які входять в перелік найпотужніших футбольних команд світу. Принцип Суперліги полягає у тому, щоб обʼєднати в одній лізі усі найпотужніші клуби континенту, а саме призерів національних чемпіонатів.
Варто зауважити, що ідея створення Суперліги часто критикується, так як опоненти заявляють, що існування Суперліги вбʼє національні чемпіонати через втрату популярності, адже “Хто дивитиметься матч Борнмут - Крістал Пелес, коли щотижня між собою гратимуть гранди?”. Також, Суперліга ставить під питання існування Ліги Чемпіонів, яка формується за ідентичним принципом і наразі є найпрестижнішим клубним турніром у футболі.