Львівщина отримала ліки завдяки співпраці із британськими партнерами

П'ятниця, 13 травня 2022, 14:31
Наша область отримала медикаменти вартістю понад 1,4 млн. доларів, які скерували в обласні медичні заклади
Львівщина отримала ліки завдяки співпраці із британськими партнерами

Наприкінці березня Львівська ОВА підписала багатосторонній Меморандум про співпрацю з метою підтримки цивільного населення в умовах воєнного стану з Державною регуляторною службою України та ініціативою "Ментор" із Великобританії. Для максимально ефективної реалізації ініціативи провели низку обговорень та узгодили алгоритм дій з Міністерством охорони здоров’я та іншими областями України.

Домовились залучати відповідні матеріально-технічні та інші ресурси для медичної системи областей України закордоном. 

Вже сьогодні отримали допомогу на суму понад 1,4 млн доларів. Це ліки та інші медичні засоби, яких потребує населення. Найважливіше – ліки для жителів області, в тому числі внутрішньо переміщених осіб, які хворіють діабетом.

Медикаменти скерували в обласні медичні заклади.

Нагадаємо, що, згідно з Меморандумом, медикаменти можна розподіляти лише серед цивільного населення. Допомога надходитиме систематично та виключно в межах того, що потрібно.

Ініціатива з Великобританії "Ментор" – це організація, яка вже понад 20 років працює у світі, постачаючи медикаменти і медобладнання в різні точки світу, в тому числі країни Африки та Азії. Зараз вперше працюють в Україні. Вже налагодили співпрацю з постачальниками ліків з США, Туреччини, Польщі та інших країн.

comments powered by HyperComments