На Львівщині на 7 - 9 травня не будуть запроваджувати довгу комендантську годину

Субота, 7 травня 2022, 10:03
Тривалість комендантської години у Львові та на Львівщині 7 - 9 травня 2022 року не зміниться - від 23:00 до 05:00 наступного дня
На Львівщині на 7 - 9 травня не будуть запроваджувати довгу комендантську годину

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький поінформував, що упродовж 7-9 травня масових подій на Львівщині не буде, час комендантської години залишається незмінним та закликав мешканців не панікувати, разом з тим бути обачними щодо підозрілих об’єктів та предметів.

Очільник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, що 7 - 9 травня 2022 року масових подій на Львівщині не буде. Тривалість комендантської години залишається незмінною - вона розпочинатиметься о 23:00 і закінчуватиметься о 05:00 наступної години. Козицький закликав мешканців не панікувати, в той же час залишатися обачними, особливо щодо підозрілих об'єктів.

"Не бачу причин робити інформаційний ажіотаж довкола прийдешніх вихідних. Якщо хтось раптом забув, уже упродовж 72 днів ми не можемо бути впевнені, що будь-якої миті у будь-який населений пункт нашої країни не прилетить російська ракета. Тому протягом цих вихідних, як і щодня, будьте обачними", - зазначив Максим Козицький.

Мешканців області закликають не брати у руки підозрілих предметів, повідомляти про підозрілих людей та автівки у поліцію та СБУ.

Якщо бачите, що летить щось підозріле, не фотографуйте, не знімайте на відео, а повідомте про цей об’єкт у чат-бот «Шось летить» у телеграмі: @rusrocketfly_bot

«Масових подій на Львівщині упродовж 7-9 травня ми не плануємо. День пам’яті та примирення будемо відзначати без великого скупчення людей»,-  додав Максим Козицький.  

Служби працюватимуть у посиленому режимі.

Комендантська година на території Львівщини, як тривала, так і триватиме: з 23:00 до 05:00.

comments powered by HyperComments