Прикордонники Львівського загону затримали шістьох турків

Четвер, 25 листопада 2021, 09:05
Увечері 24 листопада прикордонний наряд від відділу «Нісмичі» на околиці одного з населених пунктів Червоноградського району, що поблизу кордону з Польщею, зупинив для перевірки автомобіль «BMW».
Прикордонники Львівського загону затримали шістьох турків

Автівкою іноземної реєстрації керував громадянин Туреччини. Крім нього в автомобілі знаходилось п’ять його співвітчизників. Іноземці мали з собою документи, що посвідчують особу.
В ході бесіди іноземці намагались переконати прикордонників, що вони прямували до Червонограду. Проте згодом стало відомо, що четверо з них домовились зі своїми товаришами про те, щоб автівкою доїхати з Одеси до одного з населених пунктів прикордоння, аби надалі у незаконний спосіб дістатися до країн ЄС.

Охоронці кордону встановили, що іноземці прибули в Україну законним шляхом. Двоє з них навчаються в одному з навчальних закладів Одеси та мають посвідки на тимчасове проживання в Україні.

Порушників доправили до прикордонного підрозділу для подальшої перевірки та складання відповідних адміністративних документів. Подальшу долю іноземців вирішуватиме

comments powered by HyperComments