У Львові у 8-ій міській лікарні відкрили додаткове COVID-відділення на 38 ліжок

Вівторок, 6 квітня 2021, 15:47
Стаціонарне відділення створено у приміщеннях колишньої поліклініки 8-ої міської клінічної лікарні, відзавтра воно буде приймати пацієнтів
У Львові у 8-ій міській лікарні відкрили додаткове COVID-відділення на 38 ліжок

У Львові на базі 8-ої міської клінічної лікарні у приміщеннях колишньої поліклініки створили додаткове «ковідне» відділення на 38 ліжок із доступом до кисню. Роботи тут тривали два тижні і уже завтра це відділення зможе прийняти пацієнтів. Ремонт триває і у актовому залі лікарні – тут має бути «ковідна» реанімація на 30 ліжок. Загалом 8-ма міська клінічна лікарня може прийняти 420 «ковідних» пацієнтів. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«До цього тут було амбулаторне відділення, яке переїхало на просп. Червоної Калини, 57, за що ми їм вдячні. Зараз ми тут розгорнули додаткових 38 ліжок для «ковідних» пацієнтів. Всі ліжка є обладнані централізованою кисневою системою.

За цю добу ми госпіталізували 26 пацієнтів, на сьогодні у нас лікується 280 пацієнтів. Ще маємо резерв ліжок, але кількість госпіталізацій продовжує збільшуватись. Крім цих ліжок, плануємо відкрити 30 ліжок інтенсивної терапії на місці колишнього актового залу, тому що для такої кількості пацієнтів мусить бути потужне відділення інтенсивної терапії», – зауважив керівник 8-ї міської лікарні Василь Трунквальтер.

Зазначимо, що раніше у 8-ій міській клінічній лікарні Львова обладнали 350 ліжок для «ковідних» пацієнтів, однак зважаючи на збільшення кількості госпіталізацій, зараз розгорнули додаткових 38 ліжок, а згодом буде ще 30 реанімаційних ліжок. Тож загалом лікарня зможе прийняти 420 хворих. Проблем із кисневим забезпеченням тут наразі не мають, а згодом планують придбати ще й кисневий генератор.

Днями планують розпочати роботи у приміщенні поліклініки на проспекті Червоної Калини. Тут планують облаштувати резервних 60 ліжок – для цього уже закуплено кисневі концентратори.

comments powered by HyperComments