Губернатор Львівщини відвідав Львівський хімічний завод (ФОТО)

Субота, 3 квітня 2021, 15:40
Львівський хімічний завод – єдине підприємство в Україні, яке виготовляє медичний кисень у великих обсягах
Губернатор Львівщини відвідав Львівський хімічний завод (ФОТО)

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький проінспектував роботу Львівського хімічного заводу і запевнив, що проблем із постачанням кисню немає. Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Вісімдесят відсотків із 3282 «ковідних» пацієнтів, які перебувають у лікарнях Львівщини, потребують кисневої підтримки. У Львівській ОДА переконують, що на сьогодні в області є 4042 ліжка, які забезпечені киснем. В області працює єдине в Україні підприємство, яке виготовляє медичний кисень у великих обсягах – Львівський хімічний завод.

«Епідситуація тривожна, тож ми продовжуємо розширювати кисневу мережу. Проблем з постачанням кисню немає. Львівський хімічний завод виробляє і реалізує рідкий медичний кисень, а також переробляє його на газифікований – у балонах.

Лікарні, що мають газифікаційні кисневі станції (кріогенний газифікатори), використовують рідкий кисень, який на місці перетворюється на газ і подається по киснепроводах у палати.

Сьогодні 2675 ліжок в наших лікарнях мають таке централізоване підведення кисню. Зауважу, що ці кисневі станції також встановлювали працівники «Львівського хімічного заводу». Вони ж прокладали киснепроводи і вводили весь цей механізм в експлуатацію», – зазначив Максим Козицький під час відвідування Львівського хімічного заводу.

Керівник заводу Анатолій Бобришов розповів, що виробництво рідкого медичного кисню за останній рік збільшилося учетверо. А газифікованого – у сім разів. На підприємстві працює близько 200 осіб. Щоб повністю забезпечити киснем лікарні, восени працівникам доводилося працювати у 2-3 зміни, робітничому персоналу – практично без вихідних.

Виручені кошти завод й далі вкладає в газифікатори, кріоциліндри, інше обладнання. На цей рік запланували багато роботи у лікарнях всієї Західної України.

comments powered by HyperComments