Фонд Петра Порошенка подарував лікарням Закарпаття два кисневих концентратори

Понеділок, 29 березня 2021, 20:31
У регіоні, незважаючи на запроваджений карантин «червоної» зони, зростає чисельність хворих на COVID-19, отож дуже багато пацієнтів потребують кисневої підтримки
Фонд Петра Порошенка подарував лікарням Закарпаття два кисневих концентратори

Два кисневих концентратора Благодійний фонд Петра Порошенка і ГО «Справа Громад» передали лікарням Закарпаття. Апарати отримали Великоберезнянська селищна та Міжгірська районна лікарні. Про це повідомив офіційний сайт партії «Європейська Солідарність».

Директорка КНП «Великоберезнянська селищна лікарня» Світлана Голош наголосила, що кисневі концентратори необхідні для лікарень зараз, адже багато хворих потребують кисневої підтримки.

«Хворі поступають до нас щодня. Зараз у нас «червона» зона – хворих значно побільшало. Вони часто звертаються запізно, тому коли виникає загроза життю, ми їх госпіталізуємо навіть без ПЛР-тесту.

Сьогодні ми отримали кисневий концентратор у подарунок і дуже вдячні Фонду Петра Порошенка за те, що він знайшов можливість подарувати нашій лікарні такий апарат. Це додаткові врятовані життя, це покращить лікування нашого населення і полегшить роботу лікарів. Ви дуже допомогли пацієнтам», – розповіла вона.

Погоджується з нею і в.о. генерального директора КНП «Міжгірська районна лікарня» Руслан Бальцій: «Кисневі концентратори – це надзвичайно цінна частина лікування наших важких хворих. Кожна така допомога, як цей подарунок, який ми отримали від Фонду Порошенка, нам дуже в нагоді. Концентратор двохконтурний і зможе допомагати двом пацієнтам одночасно. Це врятовані два життя на добу. Тобто це десятки врятованих пацієнтів».

За словами медика, нині в Міжгірській лікарні практично всі ліжка зайняті важкими кисневозалежними хворими, і вони продовжують поступати. Якоїсь стабілізації медики поки що не спостерігають і розраховують, що карантинні обмеження та погодні умови посприяють зменшенню рівня захворюваності.

Фонд Порошенка та волонтери передали чергову партію з 30 кисневих концентраторів у медзаклади Вінницької, Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Рівненської, Сумської та Черкаської областей. Закупівля кисневого обладнання для хворих на коронавірус на сьогодні є пріоритетом Фонду Порошенка та волонтерів. Всього з початку пандемії в українські лікарні благодійники передали більше 100 кисневих концентраторів.

comments powered by HyperComments