У Тернопільській області виявлено трьох мешканців, які захворіли на COVID-19 втретє

Понеділок, 8 березня 2021, 08:33
Чисельність випадків повторного захворювання на COVID-19 на Тернопільщині уже перевищила шість десятків
У Тернопільській області виявлено трьох мешканців, які захворіли на COVID-19 втретє

У Тернопільській області фіксуються випадки повторного захворювання на коронавірусну хворобу – вдруге COVID-19 діагностували уже у понад 60 осіб, крім того виявлено троє осіб, які занедужали на коронавірусну інфекцію втретє. Про це пише інтернет-видання «За Збручем».

За словами тернопільських лікарів, повторні захворювання на COVID-19 наразі не мають точного наукового пояснення – ци це є повторне інфікування, чи це є повторне виявлення. Медики припускають, що хвороба проявляється повторно через низький імунітет.

Як каже епідеміолог обласного лабораторного центру Володимир Паничев, повторні захворювання характерні й іншим вірусним інфекціям. Жителям краю,  у яких вкотре проявляється COVID-19 він рекомендує пройти повне медичне обстеження.

«Такі тенденції характерні багатьом вірусним інфекціям. Це може бути пов’язано із загальним станом організму. Тому людям, які перехворіли повторно, варто пройти комплексні обстеження. Дотепер ми не можемо стверджувати, чи це повторні інфікування, чи повторні виявлення. Можливо таке, що організм повністю не звільнився від вірусу, а потім через несприятливі обставини він знову дав про себе знати. Дослідження тривають. Можливо пізніше будемо мати точне пояснення», – каже Володимир Паничев.

comments powered by HyperComments