Львів готовий прийняти 100 «ковідних» пацієнтів із Івано-Франківська

Середа, 17 лютого 2021, 20:03
«Ковідних» пацієнтів із Івано-Франківська готові розмістити у комунальних лікарнях міста Львова – заявляє Андрій Садовий
Львів готовий прийняти 100 «ковідних» пацієнтів із Івано-Франківська

Львівські міські лікарні готові прийняти на лікування пацієнтів з Івано-Франківська через спалах COVID. Йдеться про 100 осіб. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, пише прес-служба Львівської міськради.

«Не можемо бути байдужими до ситуації, яка виникла в Івано-Франківську через спалах COVID-19. Сьогодні провели нараду з головними лікарями львівських лікарень, які лікують хворих на коронавірус. Ми готові прийняти до себе 100 пацієнтів із сусідньої області. Щойно повідомив про це міського голову Руслана Марцінківа та головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, які в цей час проводять засідання комісії з надзвичайних ситуацій.

Чому 100 місць? Загалом у Львові є 1300 ліжок, 217 із них зараз зайняті хворими на коронавірус. Порадившись із лікарями й усвідомлюючи, що ми не можемо спрогнозувати те, що чекає нас, було ухвалено рішення про 100 ліжок. Це той додатковий резерв, який можемо надати без ризику для львівських хворих.

Є ще питання транспортування пацієнтів з Івано-Франківська. Але, думаю, спільно знайдемо рішення для цієї ситуації. У такі моменти міста України, як ніколи, мають бути єдиними і підставляти плече один одному», – зазначив в дописі мер Львова Андрій Садовий.

Зазначимо, що у Львівській ОДА повідомили, що обласні лікарні Львівщини уже почали приймати «ковідних» пацієнтів із Івано-Франківської області. Наразі уже прийнято 7 пацієнтів – їх розмістили у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн і репресованих імені Юрія Липи у Винниках біля Львова.

 

comments powered by HyperComments