На Львівщині в грудні два спиртзаводи підуть із аукціону

П'ятниця, 4 грудня 2020, 17:02
Фонд державного майна України оголосив аукціон із продажу майна ДП «Укрспирт»
На Львівщині в грудні два спиртзаводи підуть із аукціону

На Львівщині Фонд державного майна України через аукціони продає два спиртові заводи у рамках аукціону із продажу майна держпідприємства «Укрспирт». Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністраці.

17 грудня має відбутися аукціон з продажу Воютицького МПД та зберігання спирту, що у селі Воютичі Львівської області. Стартова ціна об'єкта приватизації складає 32 мільйони гривень.

Переможець аукціону отримає цех розливу, виробництва концентрату квасного сусла і полісолодових екстрактів, будівлю насосної станції води, варочне і дріжджебродильне відділення, та інше майно.

На 24 грудня призначили аукціон з продажу Великолюбінського МПД та зберігання спирту, що у селищі Великий Любінь Львівської області. Стартова ціна об'єкта приватизації складає майже 30 мільйонів гривень.

До переліку активів, що виставляються на аукціон, внесено спиртобазу, електропідстанцію, бродильний і варильний цехи, цех зрідженої вуглекислоти, подрібнення сировини, переробки риби і повітряних зерен рису.

Нагадаємо, старт реформі спиртової галузі дав Президент України Володимир Зеленський – 23 жовтня 2019 року Президент подав до Верховної Ради законопроєкт щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва етилового спирту, за який пізніше проголосували народні депутати.

1 липня 2020 року, згідно з Законом, в Україні було скасовано державну спиртову монополію. Документ дозволяє компаніям будь-якої форми власності виробляти спирт за умови отримання ліцензії, а також проводити повну лібералізацію експорту спирту з України. А з 1 липня 2021 року, згідно з Законом, ліцензію на оптову торгівлю спиртом зможуть отримати й побудовані «з нуля» спиртові заводи.

З інформацією про приватизацію об’єктів спиртової галузі можна ознайомитися на спеціальній сторінці сайту Фонду державного майна України.

comments powered by HyperComments