На Львівщині до кінця року відремонтують 13 кілометрів автодороги Стрілки – Новий Кропивник

П'ятниця, 20 листопада 2020, 18:33
Зараз на ділянці автодороги ремонтні роботи проводяться цілодобово
На Львівщині до кінця року відремонтують 13 кілометрів автодороги Стрілки – Новий Кропивник

На Львівщині проводиться ремонт автомобільної дороги Стрілки – Новий Кропивник. Загальна довжина дороги – 18 кілометрів, цього року мають відремонтувати 13 кілометрів автошляху. Зараз техніка тут працює цілодобово. Про це повідомляють у прес-службі Львівської ОДА.

Підрядна організація «Шляховик-Т» ремонтує дві ділянки – від Стрілок до Тур‘я, а також у межах Старого і Нового Кропивника.

«Зі сторони Нового Кропивника проклали 5 кілометрів асфальту  у вирівнюючому шарі.  У напрямку від Стрілок – 4,5 кілометри. До кінця року плануємо ще 6 кілометрів відремонтувати. Зараз проводять розпушення старого покриття, укладають основу щебенево-піщаною сумішшю.

Доручив підрядникам пришвидшити роботи, доки погода сприяє і наступного тижня приступити до укладання асфальту. 13 кілометрів дороги загалом маємо встигнути відремонтувати», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

На ремонт виділили 80 мільйонів гривень із додаткового фінансування. Загальна вартість ремонтних робіт – 170 млн грн.

«Дорога є стратегічною для нас, вона веде до низки туристичних об’єктів, адже з’єднує Дрогобицький та Старосамбірський райони із Східницею. Окрім того, люди із навколишніх сіл зможуть швидше доїжджати до роботи, діти до школи, а також зменшиться кількість дорожньо-транспортних пригод», – додав Юрій Бучко.

comments powered by HyperComments