У Самборі на Львівщині триває реконструкція стадіону імені Лева Броварського

Середа, 18 листопада 2020, 16:00
На сьогоднішній день готовність об’єкту становить біля 70%. Завершити роботи планують до кінця року
У Самборі на Львівщині триває реконструкція стадіону імені Лева Броварського

У місті Самборі на Львівщині триває реконструкція міського стадіону імені Лева Броварського. Об’єкт готовий на 70 %, до кінця року усі роботи планують завершити. Про це повідомляють у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

«Це масштабний і дуже важливий спортивний об’єкт в області, який стане ареною для проведення спортивних змагань. Тут молодь зможе займатись такими видами спорту як футбол, волейбол, легка атлетика. Переконаний, відкриття оновленого стадіону залучить юних спортсменів до здорового способу життя та вбереже від впливу комп’ютерних ігор та шкідливих звичок. Вартість реконструкції – понад 25 мільйонів. Цьогоріч з обласного бюджету виділили 3 мільйони та ще 13 мільйонів – державні кошти», – розповів заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

На об’єкті вже провели більшість робіт. Зокрема змонтували системи поливу поля, облаштували роздягальню, громадські туалети, адмінкорпус та господарські приміщення, а також бетонні підпірні стіни.

Зараз завершують облаштування другої трибуни, розпочнуть будівництво бігових доріжок, опісля проведуть облаштування благоустрою території.

Стадіон розрахований на 2500 глядачів. До кінця року реконструкцію об’єкту планують завершити.

Поруч з стадіоном також облаштовують клас-музей імені Лева Броварського. Саме під керівництвом цього Заслуженого тренера України 40 років тому футбольна команда Самбірщини здобула найбільше досягнень. Усіх поціновувачів спорту закликають зібрати спортивні експонати і подарувати музею для розширення експозиції.

comments powered by HyperComments