У Дрогобичі на Львівщині стартував ІХ фестиваль Бруно Шульца

Понеділок, 16 листопада 2020, 14:18
Через коронавірусну пандемію більшість подій фестивалю буде проводитися в онлайн-режимі прямої трансляції
У Дрогобичі на Львівщині стартував ІХ фестиваль Бруно Шульца

У Дрогобичі на Львівщині уже в дев’яте проводять фестиваль Бруно Шульца. Цього року організаторам фестивалю довелося підлаштовуватися під умови коронавірусного карантину та пандемії, тому більшість запланованих подій фестивалю відбудеться в режимі прямої трансляції. Офіційне відкриття фестивалю з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних норм відбулося у муздрамтеатрі імені Юрія Дрогобича у неділю, 15 листопада. Про це повідомили у прес-службі Дрогобицької міської ради.

З вітальними промовами до учасників дійства звернулися міський голова Дрогобича Тарас Кучма, ректор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Надія Скотна, художній директор Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца в Дрогобичі Гжегош Юзефчук та інші почесні гості й учасники.

«Сьогодні пандемія коронавірусу внесла корективи у наше життя. Але ми повинні вчитися з цим жити. Незважаючи, що довелося внести й корективи у формат проведення фестивалю, ми вшановуємо Бруно Шульца. Бажаю кожному учаснику запізнати, яким є прекрасним наше місто Дрогобич», – наголосив Тарас Кучма.

Модератором урочистого відкриття виступила керівник Полоністичного науково-інформаційного центру імені Ігоря Менька Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, директор Міжнародного Шульцфесту в Дрогобичі, доцент Віра Меньок.

В ході заходу учасники вшанували й представників академічної спільноти, яких здолала пандемія коронавірусу: Ігоря Кравчука, Костянтина Іваночка, Михайла Шалату.

ІХ фестиваль Бруно Шульца у Дрогобичі триватиме до 21 листопада.

comments powered by HyperComments