Коронавірус не завадив росту промисловості на Львівщині

Четвер, 5 листопада 2020, 10:18
Не дивлячись на епідемію коронавірусу в Україні та світі, промислове виробництво на Львівщині
Коронавірус не завадив росту промисловості на Львівщині

Обсяг промислової продукції, яка була виготовлена підприємствами Львівщин за 9 місяців поточного року, зріс на 3,2% порівняно із січнем-вереснем 2019 року. Про це розповіли у Департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Зростання в першу чергу проявилося у тих галузях, які мають попит під час пандемії і карантину. Це виробництво харчової, медичної та хімічної продукції. Підприємства цих галузей змогли наростити також і обсяги експорту.

«Таке зростання спостерігається через те, що промисловість Львівщини є диверсифікована, тобто незалежна від однієї галузі. Незважаючи на негативний вплив пандемії на окремі галузі економіки, ми спостерігаємо збільшення обсягів споживчого попиту населення. Відтак, є постійне замовлення в першу чергу в таких галузях, як харчова та хімічна. Окрім того, хорошу динаміку за 9 місяців цього року продемонстрували добувна промисловість та металургія», – розповіли у департаменті.

Отож, виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів зросло на 17,3%, хімічних речовин і хімічної продукції – на 16,6%, добувної промисловості та розроблення кар’єрів – на 4%, металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів – на 2,8%.

Загалом за січень-серпень 2020 року підприємства Львівщини реалізували промислову продукцію на загальну суму 66,8 млрд грн. Найвищою в обсягах виробництва була частка підприємств харчової промисловості – третина від загального обсягу реалізованої продукції. 

«Львівщина одна з 3-х областей, які цьогоріч в умовах коронавірусу показують позитивне зростання промислового виробництва у порівнянні до попереднього року. Зрозуміло, що є потреба в продовольстві, і Львівщина багато експортує продукцію харчової, хімічної галузей. Та не менш важливою у досягненні позитивних показників вважаємо підтримку, яку сьогодні отримує бізнес на рівні держави та області», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

comments powered by HyperComments