На Львівщині у Сокальському районі та Червонограді учора виявили понад 100 нових випадків COVID-19

Понеділок, 2 листопада 2020, 16:24
Сокальський район Львівщини через значне поширення COVID-19 серед населення перебуває у «червоній» карантинній зоні
На Львівщині у Сокальському районі та Червонограді учора виявили понад 100 нових випадків COVID-19

За даними ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України», у Сокальському районі та місті Червонограді протягом доби 1 листопада 2020 року було виявлено загалом 104 нових випадки захворювання мешканців на COVID-19.

Найбільше нових випадків COVID-19 виявлено у місті Сокалі – 40, окрім того іще 2 випадки цього захворювання виявлено у селищі Жвирка. На другому місці – Червоноградська міськрада тут учора виявлено 30 випадків COVID-19, із яких 27 – власне у Червонограді, 2 – у Соснівці і 1 випадок – Гірнику.

Іще 34 випадки COVID-19 за даними Львівської ОДА виявлено у населених пунктах Сокальського району – по 2 випадки у містах Белзі і Угнові, також по 2 випадки виявлено у селах Волствин, Карів, Забужжя, Муроване, Острів та Поториця. По одному новому випадку COVID-19 виявлено у Варяжі, Ванові, Великих Мостах, Волиці, Гуті, Добрячині, Жужелянах, Завишені, Комарові, Копитові, Корчеві, Лучицях, Межиріччі, Опільсько, Савчині та Свитазові.

Від початку епідемії COVID-19 у Сокальському районі на Львівщині зафіксовано загалом 1219 випадків виявлення коронавірусу в мешканців, у Червонограді - 650 випадків.

Зауважимо, що у неділю 1 листопада на території Львівської міської ради виявлено 102 нові випадки COVID-19. Жодного нового випадку COVID-19 учора не було виявлено у Буському, Дрогобицькому, Жидачівському, Сколівському, Старосамбірському, Стрийському та Турківському районах, а також у містах обласного підпорядкування Моршині, Самборі та Стрию.

comments powered by HyperComments