Новий міст через річку Стрий в селі Крушельниця готовий майже на дві третини

П'ятниця, 30 жовтня 2020, 17:05
Загальна довжина нового моста із підходам – 852 метри, вартість будівництва – 65,5 мільйонів гривень
Новий міст через річку Стрий в селі Крушельниця готовий майже на дві третини

У Сколівському районі на Львівщині тривають роботи з будівництва моста через річку Стрий на автомобільній дорозі Східниця – Верхнє Синьовидне. Попередній мостовий перехід зруйнували повені у 2008 році. Про це повідомили у Львівській ОДА.

Вартість капітального ремонту моста (фактично – нове будівництв – ред..) становить 65,5 млн гривень. Його будівництво розпочали минулого року. Відтак, влаштували під’їзні шляхи до мостового переходу та змонтували верхні регеля несучих опор. На ці роботи витратили понад 3,5 млн гривень.

«На сьогодні міст готовий на 65 %. Для проведення робіт з Державного дорожнього фонду виділили кошти у сумі 62 млн гривень. Загальна довжина моста з під’їздами – 852 метри. Будівництво нового мостового переходу забезпечить безпечний проїзд автотранспорту та покращить сполучення із навколишніми населеними пунктами»,  - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Зараз тут дорожники влаштовують залізобетонні балки, загалом їх має бути 35. Ремонтні роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешн».

comments powered by HyperComments