На Львівщині на четверту годину для поліціянти склали 11 адмінпротоколів через порушення на виборах

Неділя, 25 жовтня 2020, 17:26
Загалом на Львівщині на 16:00 25 жовтня зафіксовано 160 повідомлень про порушення виборчого законодавства
На Львівщині на четверту годину для поліціянти склали 11 адмінпротоколів через порушення на виборах

Правоохоронні органи, у тому числі Національна поліція України стежать за дотримання законодавства під час місцевих виборів на Львівщині. Станом на 16:00 уже складено 11 адмінпротоколів, отримано 160 повідомлень про порушення виборчого законодавства. За усіма - проводяться перевірки. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

За результатами перевірок загалом складено 11 адміністративних протоколів у Сколівському, Дрогобицькому, Яворівському, Жовківському, Самбірському та Стрийському районах Львівщини, а також у Личаківському районі Львова.

Зокрема:

- за ст.212-23 (Пошкодження, приховування, знищення свого виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі або винесення його за межі приміщення для голосування) Кодексу України про адміністративні правопорушення – 8 протоколів;

- за ст.212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітації референдуму) Кодексу України про адміністративні правопорушення – 3 протоколи.

Складені матеріали про адміністративні правопорушення скеровані у суди для прийняття рішень.

Поліцейські закликають громадян дотримуватись публічного порядку та карантинних обмежень, не порушувати виборче законодавство. У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення – звертайтесь до правоохоронців або повідомляйте про це на оперативну лінію 102.

Правоохоронці й надалі працюють у посиленому режимі – забезпечують охорону публічного порядку та дотримання законності, а також здійснюють цілодобову охорону виборчих комісій, аж до завершення підрахунку голосів, а також збереження та перевезення виборчих бюлетенів та протоколів.

comments powered by HyperComments