В Українській Галицькій Партії заявляють про порушення виборчого законодавства у Львові

Неділя, 25 жовтня 2020, 14:44
В партії кажуть, що в інформаційних буклетах із виборів депутатів до Львівської міської ради відсутня інформація про кандидатів від УГП
В Українській Галицькій Партії заявляють про порушення виборчого законодавства у Львові

В Українській Галицькій партії заявляють про виявлення грубого порушення виборчого законодавства проти цієї політичної сили. Цю заяву партія розповсюдила на фейсбук-сторінці «Українська Галицька Партія. Львівщина»

«На всіх дільничних виборчих комісіях Львова в інформаційних буклетах Львівської міської організації політичної партії «Українська Галицька Партія» з виборів депутатів Львівської міської ради відсутня інформація про кандидатів нашої партії. Замість інформації про кандидатів від УГП вказана інформація про осіб з іншої політичної сили. Натомість інформація про міських кандидатів від Української Галицької Партії немає в інформаційних буклетах взагалі.

Офіційні спостерігачі від УГП зафіксували такі порушення на всіх львівських дільницях. У ці хвилини наші спостерігачі складають відповідні акти про порушення виборчого законодавства. Також, як стало нам відомо, Львівська міська ТВК дала вказівку членам виборчих комісій вилучати такі буклети, щоб приховати це порушення.

Згідно із статтею 234 Виборчого кодексу України таке порушення є грубим, адже ставить кандидатів від Української Галицької Партії в нерівні умови з іншими кандидатами. Наші юристи вже збирають інформацію зі всіх дільниць міста і будуть діяти відповідно до чинного законодавства»,а – йдеться у повідомленні Української Галицької Партії.

Окрім цього є перші повідомлення про порушення з дільниць Львівщини: у Дрогобичі була спроба винести бюлетені з дільниці, в Солонці – велика черга, щоб проголосувати.
 

comments powered by HyperComments