Біля відділу поліції "швидка" збила мотоцикліста
Вівторок, 22 вересня 2020, 16:11
Другий вечір поспіль, у цей же час нам доводиться фіксувати ДТП в місті. На цей раз аварія сталась на кругу біля Шепетівського відділу поліції.
Зі слів свідків, карета швидкої допомоги саме повертала з вулиці Героїв Небесної Сотні на вулицю Валі Котика, але не помітила мотоцикл, який рухався зі сторони центру Шепетівки. Мотоциклісту не вдалось вчасно зупинитись і він влетів у автомобіль.
Внаслідок зіткнення травми отримали кермувальник мотоциклу та його пасажир. Наразі для них надають першу медичну допомогу та роблять попередній огляд, вирішується питання про госпіталізацію.
На місці події вже працює слідчо-оперативна група поліції.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments