На Львівщині розпочали капремонт дороги Боберка – Бориня

Вівторок, 6 жовтня 2020, 11:32
Ремонт цієї 30-кілометрової дороги у Турківському районі на Львівщині обійдеться біля 420 мільйонів гривень
На Львівщині розпочали капремонт дороги Боберка – Бориня

У Турківському районі на Львівщині розпочали капітальний ремонт дороги Боберка – Бориня, довжина якої становить майже 30 кілометрів. За повідомленням прес-служби Львівської обласної державної адміністрації, вартість ремонту цієї дороги складе біля 420 мільйонів гривень.

Цьогоріч планують  відремонтувати 10 кілометрів дорожнього покриття і використати 90 млн грн, які область отримала з Державного дорожнього фонду. Здійснюватиме робот із капітального ремонту дороги турецька компанія ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

«Підрядник має повністю перебудувати дорогу, облаштувавши асфальтнобетонне покриття. Це дуже серйозний проект для Турківщини, дорога веде до перспективного пункту пропуску «Боберка – Смольник», а також є однією з доріг, що входить в проект Малого карпатського кола, яке плануємо реалізувати в межах Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

За його словами,  зараз  також розробляють проект на ремонт ще однієї важливої для карпатського регіону дороги Турка – Лопушанка.

«Наступного року плануємо всі 23 кілометри дороги капітально відремонтувати. Ремонтна кампанія в області активно триває, розуміємо, що якісні дороги - це безпека та комфорт мешканців Львівщини», – додав Юрій Бучко.

comments powered by HyperComments