На Львівщину намагалися ввести із Польщі понад тонну контрабандного секунд-хенду

Четвер, 24 вересня 2020, 16:54
Нелегально ввести в Україну вживаного взуття та сумок намагалися через пункт пропуску Рава-Руська
На Львівщину намагалися ввести із Польщі понад тонну контрабандного секунд-хенду

У пункті пропуску «Рава-Руська – Гребенне» митники виявили контрабанду понад тонни взуття та сумок. Про це повідомили у прес-службі Галицької митниці Державної митної служби України.

Як повідомляють митники, з Республіки Польща в Україну в’їхав вантажний транспортний засіб під керуванням українця. Згідно з документами, поданими до митного контролю, на адресу одного з підприємств Закарпаття з Великобританії, переміщували понад 21 тонну вживаного одягу.

Однак під час митного огляду серед вказаного товару працівники митниці виявили 1030 кг взуття та майже 200 кг сумок таких, що були у вжитку. Інформації про цей товар у товаросупровідних документах не було.

Таким чином, представник компанії з Великобританії подав як підставу для переміщення товару документи, що містять неправдиві відомості щодо їх кількості, вартості та найменування.

Такі дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Незадекларований товар вилучено. Його вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

comments powered by HyperComments