"Слуги народу", Симчишин та Гереги піаряться у ХМельницькому за бюджетні кошти

Четвер, 17 вересня 2020, 20:58
Політичні партії на Хмельниччині розповідають про використання бюджетних грошей, аби «попіаритися» перед виборами/
"Слуги народу", Симчишин та Гереги піаряться у ХМельницькому за бюджетні кошти

Про це йдеться у повідомленні громадської організації «Громадянська мережа „Опора“». Активісти вважають, що політичні сили «привласнюють» собі проєкти, реалізовані коштом державного та місцевих бюджетів. Таким чином вони намагаються створити собі позитивний імідж напередодні виборів. Таку поведінку помітили у трьох політичних сил — «Слуга народу», «Команда Симчишина» та «За конкретні справи». 

На сторінці у Facebook розповіли про ремонт дороги в Красилівському районі та будівництво спортивного майданчика у Волочиську. Про останнє також повідомляли на сторінці Хмельницької ОДА. Розповіли «слуги народу» також про виділення 80 мільйонів гривень на відпочинок та оздоровлення дітей. Ще один приклад — публікація про те, що на реконструкцію Шепетівської та Чемеровецької ЦРЛ виділять 16,3 мільйона гривень. У пості зазначається, що такий депутатський запит подали Сергій Мандзій та Володимир Ватрас. Як зазначають в «Опорі», подання запиту не гарантує виділення грошей. Про стан виконання цього запиту зараз нічого не відомо. Читачі сторінки сприймають ремонти та будівництва як безпосереднє досягнення партії. Такий висновок можна зробити з коментарів під публікаціями. Адміністратори тим часом не заперечують та дякують за підтримку у відповідь. На сторінці «Команди Симчишина» у Facebook вказано, що це громадська організація. Проте фактично це також сторінка політичної партії з такою ж назвою.

Про це свідчить, наприклад, повідомлення про партійний з’їзд. На сторінці є повідомлення про відкриття спортивних майданчиків та будівництво велодоріжок. І знову ж таки можна побачити вдячні коментарі. На сторінці партії «За конкретні справи» розповідають що за сприяння народного депутата Олександра Гереги залучають державні кошти, зокрема з Державного фонду регіонального розвитку.

Деякі читачі схвально відгукуються про це у коментарях. Як повідомляє «Опора», раніше система розподілу грошей на соціально-економічний розвиток територій була непрозорою. Політики переважно використовували цей розподіл для власного піару в регіоні. Однак тепер правила є іншими і вплив окремого політика на розподіл є невеликим. Основним критерієм зараз є чисельність населення регіону. Однак дехто з політиків продовжує розповідати про своє «сприяння» виділенню грошей.
 

comments powered by HyperComments