Львівщина отримала нового прокурора області

Вівторок, 15 вересня 2020, 08:25
Учора нового прокурора Львівської області Антона Войтенка представили колективу Львівської обласної прокуратури
Львівщина отримала нового прокурора області

Як повідомляла «Справжня Варта», на минулому тижні із посади прокурора Львівської області було звільнено Ірину Діденко. На її місце було призначено Антона Войтенка. Учора, в понеділок 14 вересня перший заступник Генерального прокурора Роман Говда представив нового керівника Львівської обласної прокуратури. Про це повідомило львівське інтернет-видання «Leopolis.news» із посланням на прес-службу Прокуратури Львівської області.

Під час представлення нового прокурора Львівщини, Роман Говда привітав колектив із успішним проходженням атестації та початком функціонування обласної прокуратури, зазначивши, що успіх реформи залежить від кожного прокурора.

«На цей час впроваджується стратегія розвитку вцілому, розробляється ефективна модель діяльності органів прокуратури. Сподіваюсь, що колектив Львівської прокуратури підтримає на цьому шляху нового керівника, який за час служби зарекомендував себе як фаховий, професійний організатор, який вміє працювати на результат»,  – заявив Роман Говда.

Антон Войтенко подякував за довіру та запевнив, що докладе всіх зусиль, щоб якісно виконувати службові обов’язки та поставлені завдання. 

Зауважимо, що Антон Борисович Войтенко народився 22 жовтня 1984 року в місті Умані Черкаської області. Здобув юридичну освіту у Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2007 року.

До призначення очільником Львівської обласної прокуратури, працював прокурором Рівненської області, а також обіймав різні посади у військовій прокуратурі Центрального регіону України.

Керівником прокуратури Львівщини Антона Войтенка призначено наказом Офісу Генерального прокурора з 11 вересня 2020 року строком на 5 років.

comments powered by HyperComments