На Хмельниччині медаллю нагородили пса
П'ятниця, 11 вересня 2020, 19:16
Тор разом із своїм наставником служить у Хмельницькій військовій частині Нацгвардії України.
У частині це перший собака, який пройшов навчання та отримав ліцензію на пошук боєприпасів. А допоміг йому в цьому старший дресирувальник кінологічного взводу Дмитро Левчук та його колеги. Разом зі своїм чотирилапим партнером вони не раз виїжджали в зону АТО/ООС. Там для Тора роботи вдосталь. Навіть під час звичайних прогулянок він не раз натрапляв на небезпечні знахідки. Пес з легкістю знаходить різні боєприпаси та снаряди. Його робота допомагає рятувати життя людям. За це талановитого шукача і нагородили медаллю "За віддану службу" 3 ступеня
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments