На Львівщині у великих класах рекомендують організувати змішане навчання

Субота, 5 вересня 2020, 14:27
Про це учора говорили під час брифінгу щодо навчання школярів в умовах пандемії COVID-19
На Львівщині у великих класах рекомендують організувати змішане навчання

У великих школах варто при можливості практикувати змішану форму навчання. У класах, де є більше 30 дітей, потрібно запроваджувати поділ на частин і запроваджувати чергування. Про це говорили учора під час брифінгу, присвяченому навчанню в умовах коронавірусної пандемії.

«У тих школах, де є така можливість, усі уроки зі школи проводять в онлайн-форматі для тих дітей, які перебувають вдома.

Ми свідомі того, що подібний принцип можуть запровадити не всі школи, однак там, де це практикують, значно спрощується дотримання рекомендацій щодо дистанціювання. Окрім того, учора ми були в Буській гімназії, приємно було бачити, що в школі реально дотримують всіх рекомендацій. Діти на перервах в усіх приміщеннях школи у масках, пересуваються за визначеними маршрутами», – розповів заступник директора департаменту освіти та науки Львівської ОДА Роман Пастушенко.

Пастушенко каже, що школам також рекомендували запровадити у школах своєрідні щоденники здоров’я для дітей. Туди батьки щодня записуватимуть температуру, загальний рівень самопочуття. На підставі таких щоденників педагоги мали би моніторити ситуацію та звернути увагу на тих дітей, які поводяться мляво чи мають якісь інші ознаки нездужання.

comments powered by HyperComments