У Тернополі на «Алеї зірок» з’явилася зірка, присвячена медикам

Неділя, 30 серпня 2020, 16:24
Чотири нові зірки на Алеї відкрили до 480-ої річниці із заснування Тернополя і Дня міста
У Тернополі на «Алеї зірок» з’явилася зірка, присвячена медикам

У «Файному місті» Тернополі на честь його 480-ої річниці і Дня міста на тернопільській «Алеї зірок» засяяли іще чотири іменні зірки, та колективна, присвячена медикам, які рятують людей від підступного коронавірусу. Ця зірка – це данина подяки всій медичній спільноті Тернопільської громади, адже від початку пандемії коронавірусу наші медики віддано і сумлінно працюють та, ризикуючи власним здоров’ям, щоденно рятують життя людей. Про це повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради.

«Вітаю усіх тернополян з Днем міста та храмовим празником Успіння Пресвятої Богородиці! Дякую за вашу щоденну віддану працю та за те, що робите наше місто кращим»

Усі ці люди, чиї зірки ми відкриваємо сьогодні: Євген та Тамара Удіни, Орест Савка, Олександр Смик та Сергій Притула, доклали неабияких зусиль, аби про наше місто чули у різних куточках України та світуОкрему бронзову колективну зірку закладено сьогодні і всій нашій медичній спільноті, адже саме цього року ми надзвичайно гостро відчули, якою необхідною і важливою для нас є робота лікарів і всіх медичних працівників. Дякуємо вам за відданість та жертовність», – заявив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Зауважимо, що «Алея зірок» у Тернополі на вул. Гетьмана Петра Сагайдачного була відкрита 28 серпня 2011 року. У попередні роки вона поповнилася іменами Олени Підгрушної, Казимира Сікорського, Василя Бурми, Лесі Романчук, Степана Галябарди, Михайла Форгеля, Любомири Бойцун, Ізидора Доскоча, а також зірками, присвяченими усім учасникам АТО, добровольцям АТО, зіркою з нагоди 30-річчя громадської організації Тернопільського міського товариства «Вертеп», подвійною зіркою в пам'ять про подружжя Дмитра і  Віри Стецьків та зірками з іменами Ігоря Пелиха, Андрія Пушкаря тощо. На даний час на Алеї зірок закладено 31 іменну та колективну зірку.

comments powered by HyperComments