У Львові ремонтують пологовий корпус обласної клінічної лікарні

Середа, 29 липня 2020, 13:14
Роботи із капітального ремонту тут тривають із 2018 року, планується, що пологове відділення почне приймати пацієнтів у середині жовтня 2020 р.
У Львові ремонтують пологовий корпус обласної клінічної лікарні

Львівська обласна клінічна лікарня – провідний лікувальний заклад області, тут лікують пацієнтів із найбільш складними патологіями. Лікарня розміщена у історичних будівлях, які потребують ремонту. Капітальний ремонт у пологовому відділенні ЛОКЛ розпочали у 2018 році. У травні цього року відбувся повторний тендер для визначення підрядника, після цього роботи пришвидшилися. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

«Підрядник, який зараз взявся до робіт, активно та якісно продовжив виконання ремонту. Для нас є пріоритетним два комунальних заклади третього рівня, на яких довгий час не велися будівельні роботи. Це Перинатальний центр та пологовий корпус обласної лікарні. Обласний бюджет пріоритетно фінансує цей об’єкт.  Ми докладаємо всіх зусиль, аби якнайшвидше завершити усі роботи та відкрити корпус для пацієнтів. Голова ОДА ставить чітке завдання – до 14 жовтня 2020 року Пологовий корпус має запрацювати, і ми це зробимо», – розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Залишкова вартість робіт по об’єкту «Реконструкція будівлі пологового корпусу Львівської обласної клінічної лікарні із впровадженням енергозберігаючих заходів» після перерахунку проектно-кошторисної документації складає 4 млн 382 тис грн. За результатами вдруге проведеного тендеру 12 травня було укладено договір з ТОВ «Орбудсервіс» на суму 3 799 400 грн. З обласного бюджету виділено цього року 3 млн 431 грн. Станом на сьогодні освоєно 2074382 грн.

Окрім того, залишкова вартість робіт із капітального ремонту інженерних мереж та приміщень 1,2 та 4 поверхів пологового корпусу після перерахунку становить  38 млн  816 тис грн. Договір укладено на суму 35 899 740 грн. З обласного бюджету у 2020 році виділено 17 млн грн. Станом на сьогодні було освоєно 6 млн 613 тисяч, в тому числі 3 млн 235 тисяч аванс на придбання матеріалів.

comments powered by HyperComments