Офіцери Повітряних Сил вправлялись у стрільбі з табельної зброї (ФОТО)
Валерій Шмаков | Середа, 30 січня 2019, 17:07
На стрільбищі Львівського зенітного ракетного полку імені Івана Виговського відбулося практичне заняття з вогневої підготовки. Військовослужбовці повітряного командування «Захід» провели стрільби із пістолета Макарова.
![Офіцери Повітряних Сил вправлялись у стрільбі з табельної зброї (ФОТО)](https://varta.com.ua/content/documents/12040/1203940/thumb-item-523x340-7916.jpg)
«Одним із основних показників майстерності кожного офіцера є володіння особистою зброєю. Для цього потрібно постійно підвищувати рівень власної майстерності, а також вивчати теоретичні знання з вогневої підготовки», - наголосив заступник командира ПвК «Захід» з бойової підготовки, полковник Олександр Гуменюк.
Такі заняття, спрямовані на підтримання боєздатності, проводяться щомісячно. Бувають також позапланові заняття.
У підсумку, офіцери продемонстрували відмінні результати на вогневому рубежі. Найкраще відстрілявся начальник служби РХБЗ – начальник служби екологічної безпеки підполковник Андрій Сенчило. У нього 45 балів з 50 можливих при стрільбі по грудній мішені.
ТЕГИ:
стрільби,
новини львова,
зсу,
полігон,
тренування,
армія,
повітряні сили україни,
пістолет,
новини,
зброя,
солдат
Матеріали за темою:
18 липня 2024
13 липня 2024
11 липня 2024
10 липня 2024
Агнешка Гут з Щецину: знавець геральдики, "протонотаріусів" та канцелярій Західнопоморських герцогів
08 липня 2024
07 липня 2024
comments powered by HyperComments