Як на Львівщині відзначатимуть День Соборності

П'ятниця, 18 січня 2019, 08:28
22 січня у вівторок в Україні відзначають важливе для держави свято – День Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Як святкуватиме Львівщина.
Як на Львівщині відзначатимуть День Соборності

Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Для того, щоб урочисто відзначити це свято жителів Львівщини закликають прикрасити свої будинки, подвір’я, балкони чи вікна державним стягом.

Час

Захід

Упродовж дня

Молитва за Україну у всіх храмах області

11:00

Покладання квітів та запалення лампадок на могилах борців за незалежність України на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища. Екуменічна панахида.

11:20

 Покладання квітів до Меморіалу воїнам Української Галицької Армії на Личаківському кладовищі.

11:25

Запалення лампадок до могил Держсекретаря військових справ ЗУНР Д. Вітовського, коменданта Січових Стрільців М. Галущинського, керівника і засновника «ПЛАСТу» О. Тисовського, воїна УГА С. Левицького

11:30

Запалення лампадок до могили учасника АТО В. Гурняка

11:40

Покладання кошика з квітами та лампадок до могили Президента Національної Ради ЗУНР Є. Петрушевича

11:45

Покладання лампадок до могил воїнів АТО на полі почесних поховань № 76 Личаківського кладовища. Екуменічна панахида.

13:00

Відкриття меморіальної дошки, присвяченої 100-річчю формування першого Львівського піхотного полку імені князя Лева на будівлі ПВК «Захід».

17:00

Проведення мистецького дійства «100-річчя Соборності», громадського віча та акції «Живий стяг Соборності» на площі перед пам’ятником Т.Шевченку.

18:00

Урочиста академія з нагоди Дня Соборності України у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької

 

comments powered by HyperComments