Військкомати проводять масштабну кампанію з приписки чоловіків

Вівторок, 15 січня 2019, 10:00
На Львівщині військові комісаріати проводять кампанію по приписці громадян України чоловічої статі до призовних дільниць.
Військкомати проводять масштабну кампанію з приписки чоловіків

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє Олександр Тіщенко.  

З січня до 31 березня приписуються допризовники, яким у рік приписки виповнюється 17 років, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані до призовної дільниці раніше.
Приписка проводиться районними (міськими) військовими комісаріатами за місцем проживання з метою взяття їх на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей.

Не підлягають приписці до призовних дільниць громадяни України, які відбувають покарання в установах виконання покарань або до яких застосовано примусові заходи медичного характеру.
Керівники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів мають звільнити від роботи чи навчання юнаків, яким необхідно пройти приписку і забезпечити їх своєчасну явку до військового комісаріату.

Вн також зазначив, що без посвідчення про приписку до призовної дільниці буде неможливо зареєструватись (знятись з реєстрації) за місцем проживання, вступити до навчального закладу, отримати диплом, влаштуватись офіційно на роботу тощо, також неподання у військові комісаріати списків юнаків, які підлягають приписці до призовних дільниць відповідно до ст. 211-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягне за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

comments powered by HyperComments