Угорський культурний центр спалили поляки: і до чого ж Путн в ужгородських подіях?

Середа, 9 січня 2019, 01:43
Поляки оголосили про затримання терористів.
Угорський культурний центр спалили поляки: і до чого ж Путн в ужгородських подіях?

У лютому 2018-го угорський культурний центр в Ужгороді горів двічі. До справи були причетні поляки, як палії, тому справу розслідували також правоохоронні органи держави-сусіда. Проте, незважаючи на належність до проросійських угрупувань, терористи отримали замовлення аж з Німеччини. 

Голова Закарпатської ОДА свого часу назвав імена виконавців теракту: 21-річного Адріана Марглевського з Кракова і 25-річного Томаша Рафала Шимков’яка з Бидгощі. Обидва є членами ультраправої організації «Фаланга», наступниці міжвоєнної однойменної організації, яка виступала проти лівих. Проте, зараз фалангісти з літаками дружать - партія «Зміна», ультра ліва та прокремлівська, є їхньою союзницею. 

Фалангістами керує політолог Бартошевська Бекер, антисеміт, противник американського впливу, НАТО та ЄС, а також любитель одягати георгіївську стрічку. Він у 2014 шукав на Майдані портрети Бандери, а потім брав інтерв‘ю у терористів з ДЛНР. 

Незважаючи на затримання терористів, конфлікт Угорщини та України триває. Навіть позиція постраждалих змінилася не на користь українців. Через вплив Москви наші сусіди намагаються збільшити напруження у стосунках з Україною, що може призвести до чергових дипломатичних конфліктів.

comments powered by HyperComments