На Львівщині викрали чудотворний образ

Понеділок, 10 грудня 2018, 17:13
З церкви св. Параскеви, що знаходиться в с. Повергів Миколаївського району, вкрали давній образ, який багато хто вважав чудотворним.
На Львівщині викрали чудотворний образ

Про це повідомила парафіянка Оксана Чинка, інформує Форпост.

"Багато поколінь шанувало цей образ, вважалося що він цілющий, не одна людина ревно молилася перед ним. Образ знаходився у каплипці за церквою, яка ніколи не була закрита.

1960-1989 рр церква була закрита, за совєтів була можливість лиш у каплиці помолитися, бо капличка ніколи на була закрита!!!У  ролі замка виступав звичайний «прутик». Так можете сказати, що халатність людей, селян, бо треба було 100 замків встановити і сигналізацію. А за які гроші?

У селі по офіційних даних зареєєстровано 246 осіб, якщо реально живе 150, то буде добре. Уся молодь виїхала, роботи нема, до міста далеко. Де ті ледь більше 100 людей мають взяти гроші, щоб уберегти церкву!!! Кажете москоль страшний? Так чому за москалів жодна ікона не пропала???

Чому за незалежної України протягом двох років, друга крадіжка! І то мабуть не кінець, бо церква збудована в 1770 році, для злодія ще є робота. Доки у нас так буде берегтися спадщина? Без минулого нам не бачити майбутнього! У цілому світі таке оберігають, лиш у нас розкрадають.

Звичайно визвали поліцію, але селяни не вірять, що образ який не раз боронив село, повернеться на своє місце.Як допомогти вберегти нашу історію можливо хтось знає? Допоможіть не знищити, що століттями шанували", - сказано у дописі п. Оксани у Фейсбук.

 

comments powered by HyperComments