Оубліковано відео початку перестрілки в Мукачевому

Валерій Шмаков  |  Неділя, 12 липня 2015, 13:12
Народний депутат Мустафа Найєм виклав у мережу оперативне відео, на якому зафіксовано початок перестрілки в Мукачевому біля спорткомплексу «Антарес».
Оубліковано відео початку перестрілки в Мукачевому

Також Найєм описав у Facebook хронологію подій на відео. «Справжня Варта» подає текст опису подій на відео.

«На самому початку відео чоловік у червоному – це Михайло Ланьо. Всі люди в камуфляжі – представники Правого сектору.

00:55 – у кадрі під джипом лежить чоловік з простреленою головою, якого представники Правого сектору вантажать у свій автомобіль.

2:20 – чоловіка з простреленою головою таки завантажують в джип.

2:34 – чітко видно, як на один з джипів встановлюється кулемет.

4:12 – потерпілого вивантажують з джипа. Приїжджає машина швидкої допомоги.

За останніми даними, це охоронець комплексу Михайла Ланя, мешканець м. Мукачеве Юрій Руснак. На той момент і лікарі, й учасники конфлікту були впевнені, що молодий чоловік уже загинув. Але вже в лікарні у нього виявили серцебиття. На даний момент він перебуває в стані коми.

5:00 – на місце події на зеленій Шкоді приїжджає начальник міськвідділу м. Мукачеве Віталій Шимоняк. (В бронежилеті, стоїть спиною, піднімає руки). Він про щось говорить з представниками ПС.

05:20 – звучать перші постріли. У кадрі видно, що в повітря стріляють представники ПС.

6:17 – люди в камуфляжі виставляють димову шашку.

7:23 – подальші події розгортаються вже біля заправки».

У свою чергу, користувачі соцмереж звернули увагу на невідомих осіб в спортивних костюмах, з автоматами Калашникова, які стоять на посту в Мукачево разом із міліціонерами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«На цьому потрібно робити акцент. Вже зараз на Закарпатті разом з міліцією діють озброєні «ополченці» в треніках. Саме так все відбувалося на Донбасі. Завдяки вчорашній перестрілці ви побачили озброєних "ополченців" передчасно. Вони повинні були з'явитися тільки після проголошення Закарпатської народної республіки. Влада говорить про правосеків, але мовчить про цих «ополченців», а отже вони під дахом української влади – саме так було на Донбасі», - написав один із блогерів.

 
comments powered by HyperComments