Воїна-інваліда зі штучною рукою не хочуть визнавати непридатним до служби
![Воїна-інваліда зі штучною рукою не хочуть визнавати непридатним до служби](https://varta.com.ua/content/documents/12285/1228463/thumb-item-523x340-4cd3.jpg)
ЦВЛК своє рішення повідомила бійцю, але не дозволила видати на руки.
«Справжня Варта» вже писала про бійця. Павло Піпченко пішов добровольцем на фронт з першого ж дня повномасштабного вторгнення рф в Україну. Під час участі у жорстких бойових діях воїн дістав поранень. У вересні 2002 він отримав відкритий багато-уламковий перелом проксимальної фаланги ІV пальця лівої кисті з дефектом кісткової тканини, відкритий перелом відділу ІV п’ястної кістки зі зміщенням уламків, обширні рвано-різані рани локтьової поверхні лівої кисті і пошкодженням сухожилків згиначів ІІ, ІV, V пальців, ІІІ та ІV загальнопальцевих нервів з дефектом цих сухожиль та нервів. При цьому у воїна вже була довічна 3 група інвалідності (штучна рука). Упродовж перебування в лавах ЗСУ у Павла внаслідок контузій додатково виникли ускладнення з серцем, він перестав чути на одне вухо, виникла потреба у заміні ліктьового суглоба, діагностовані осколки біля хребта, а також з’явились неодноразові випадки втрати свідомості.
«На підставі статті 62а, 61б, 64в, 74і графи ІІ Розладу хвороб є непридатним до військової служби з виключенням з військового обліку», - сказано у висновку ВЛК.