Сенат США 18 травня ймовірно голосуватиме за надання Україні 40 млрд. доларів допомоги

Понеділок, 16 травня 2022, 08:15
Про можливе голосування у середу 18 травня повідомив лідер республіканців в Сенаті США Мітч Макконелл
Сенат США 18 травня ймовірно голосуватиме за надання Україні 40 млрд. доларів допомоги

Сенатори ймовірно у середу, 18 травня 2022 року остаточного проголосують за надання Україні допомоги в розмірі майже 40 мільярдів доларів. Про це повідомив лідер республіканців у Сенаті США Мітч Макконелл. Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на The Washington Post.

«Я думаю, важливо, щоб Сполучені Штати допомогли, важливо щоб вільний світ допоміг», - сказав в неділю Макконнелл журналістам у Стокгольмі.

Відповідаючи на запитання про деяких республіканців, котрі висловили стурбованість щодо витрат на Україну, він зазначив, що це не благодійність.

"Важливо вказати нашим колегам та американському народові, що це в наших інтересах. Це не благодійність. Це не якась подачка. Ідеться про безжального бандита, який розпочав воєнний похід по Європі", - зауважив сенатор.

Макконнелл додав, що підтримає включення США росії до списку держав-спонсорів тероризму. Крім того, він назвав очікувані заявки Фінляндії та Швеції на вступ до НАТО "однієї з добрих речей, які з'явилися внаслідок цього вторгнення".

За його словами, надання Україні американських ракетних систем, танків та іншої зброї залишається "на розгляді". Він наголосив, що умови закінчення війни мають вирішувати самі українці.

"Перемога - це те, що Зеленський та українці визнають задовільним. Президент Зеленський хоче повернути свою країну, тож метою є її територіальна цілісність", - пояснив Макконнелл.

Зазначимо, що у суботу 14 травня 2022 року Макконнелл та делегація республіканців здійснили візит до Києва, де на зустрічі з Зеленським наголосили, що допомога Україні користується широкою двопартійною підтримкою.

comments powered by HyperComments