Російські засоби масовї дезинформації вигадали новий фейк про українську освіту

П'ятниця, 13 травня 2022, 10:43
Фейкомети из рашки вчергове перекрутили факти, аби демонізувати Україну.
Російські засоби масовї дезинформації вигадали новий фейк про українську освіту

«Терехов загнав дітей у метро» – саме так звучить черговий фейк від російської пропаганди, який поширюють на сайтах та у соціальних мережах.

Фейк створений на основі новин сайту Харківської міськради про уроки для дітей, які проводяться на станціях метро. Діти живуть і навчаються у підземці, бо їхні домівки та школи знищені рашистами, повідомляє громадська організація «Харківський антикорупційний центр».

В оригінальних новинах міськради зазначається, що вчителі проводять уроки для дітей, які ховаються у Харківському метрополітені від обстрілів. Навчальні заняття, зокрема, щодня проводять на станціях метро «Студентська», «Академіка Павлова» та «Захисників України».

«Фейком є саме фраза «Терехов загнав дітей у метро», яку пропагандисти виносять на плашку або у заголовок, адже, нагадаємо, люди ховаються в метро через обстріли міста з боку російського окупанта. Найбільше постраждали мешканці Салтівки, Олексіївки. Станції «Студентська» та «Академіка Павлова» знаходяться саме на Салтівці, зауважили в ХАЦ.

comments powered by HyperComments