Польський прем'єр вважає, що путін небезпечніший за Гітлера

Четвер, 12 травня 2022, 16:15
Матеуш Моравецький вважає, що жахливу путінську ідеологію потрібно знищити
Польський прем'єр вважає, що путін небезпечніший за Гітлера

Польський прем'єр-міністр Матеуш Моравецький вважає, що лідер рашистів владімір путін є небезпечніший за вождя німецьких нацистів Адольфа Гітлера або радянського диктатора Йосипа Сталіна і "його (путіна) жахливу ідеологію треба знищити". Про це він заявив у статті для The Telegraph і закликав до депутінізації Росії.

Матеуш Моравецький говорить, що ідеологія путіна тримається на "найсмертоноснішій зброї" та ЗМІ для пропаганди.

"Путін – це не Гітлер і не Сталін. На жаль, він більш небезпечний. Нещодавно Польща інформаційно воювала з Росією з приводу причин Другої світової війни. Ми перемогли, але Путін досяг своїх цілей. Він заразив інтернет мільйонами фейкових новин", – наголосив Моравецький.

Згадуючи українські міста на кшталт Бучі, Ірпеня та Маріуполя,  Моравецький пише, що це все – свідчення "повернення проклятих ідеологій" Сталіна та Гітлера.

Очільник польського уряжу звинуватив Захід у "байдужості, що дозволило Путіну розробити ідеологію, схожу з комунізмом і нацизмом 20-го століття", у "впаданні в блаженне забуття" та ігноруванні загроз від Росії, тоді як Москва останні 30 років "продовжувала працювати над воскресінням демонів історії".

"Ілюзія того, що історія не може повторитися, оголилася 24 лютого цього року. <...> Ми втратимо свою душу, нашу свободу та суверенітет, оскільки Росія не зупиниться на Києві, вона піде у затяжний похід на захід, і нам вирішувати, де ми її зупинимо", – заявив Моравецький.

comments powered by HyperComments