Полк "Азов" у Маріуполі знищив 60 танків і 2,5 тисячі рашистів

Неділя, 8 травня 2022, 17:39
У полку "Азов" заявили, що це до 15% від загальних втрат ворога в Україні
Полк "Азов" у Маріуполі знищив 60 танків і 2,5 тисячі рашистів

За даними командування полку "Азов", який тримає оборону українського Маріуполя, українські військові цього полку знищили 2,5 тисячі російських військових і 60 танків окупантів. Про це повідомляє "Українська правда"  із посиланням на офіцеру управління розвідки Іллю Самойленка в ході пресконференції захисників Маріуполя із території заводу "Азовсталь".

"Наразі, за моїми власними підрахунками, і підрахунками підрозділів тут, станом на 1 травня (пресслужба "Азову" виправила, що станом з 24 лютого до 15 квітня – ред.), ми знищили майже 2,5 тисячі особового складу ворога, поранили понад 5 тисяч. Це 15% від загальних втрат ворога в Україні.

Ми також знищили до 60 танків і пошкодили десь 30. Це більше, ніж 10% від загальних втрат танків Росією. Практично така сама ситуація з БМП, артилерійськими установками – там більше 10%.

І цих втрат ворогу завдав лише один підрозділ – тут у Маріуполі. І ще зазначу, що більше половини всіх авіаційних ударів, і вильотів ворожої авіації (від загальних по Україні – ред.) припала саме на Маріуполь. Десь до 150 вильотів.

І ми отримали нуль підтримки – жодної підтримки авіацією, жодної підтримки артилерією чи сухопутними військами. Ми по суті залишились сам-на-сам", - заявив Ілля Самойленко.

Офіцер додав, що він сам не очікував на те, що вони зможуть так довго протриматися. 8 травня триває 73-та доба війни і оборонної операції в Маріуполі.

Самойленко сказав, що тренування військовослужбовців відбувалося з 2014 року за найкращим світовим досвідом. Командування шукали зразки від найкращих теоретиків військової справи.

comments powered by HyperComments