Військові на репетиції параду в Києві знову передали «привіт» Путіну

П'ятниця, 20 серпня 2021, 15:52
У Києві на репетиції параду, приуроченого до Дня Незалежності, військові ЗСУ знову хором "передали привіт" президенту РФ, процитувавши рядок з широко відомої кричалки футбольних уболівальників.
Військові на репетиції параду в Києві знову передали «привіт» Путіну

Як передає "Телеграф", на кадрах видно, що військовослужбовці та правоохоронці зупинилися на вулиці перед стартом маршу, і дружно хором в унісон відповідають на вітання офіцера, і в такому "діалозі" звучать фрази:

"Україна - понад усе!

Путін - ху*ло!

Разом - йти до кінця!..."

Потім під оплески захоплених глядачів, які зібралися спостерігати за заходом, зазвучав барабанний дріб, бійці також стали плескати людям у відповідь.

Зазначимо, що перед цим, на першій репетиції 18 серпня, українські військові пройшли маршем Хрещатиком і виконали музичну версію такої кричалки харківських уболівальників про Путіна. Пізніше у російських пропагандистів через пісеньку бійців ЗСУ трапилася істерика. Так, ведуча Кремль-ТБ Ольга Скабєєва в люті почала розповідати про "український Талібан", і заявила, що відносинам Росії та України тепер "хана".

У мережі прогнозують, що після нового невтішного вислову військових ЗСУ про лідера країни-агресорки у пропагандистів знову буде "розрив".

comments powered by HyperComments