У Хмельницькому СБУ викрила фейкову «міську раду»

Четвер, 8 квітня 2021, 13:02
В українській контррозвідці стверджують – діяльність фейкових «депутатів» «міськради» координували із Російської Федерації
У Хмельницькому СБУ викрила фейкову «міську раду»

У місті Хмельницькому зловмисники створили фейкову «міську раду», яку викрили співробітники Служби безпеки України: проводяться обшуки і контррозвідники встановлюють причетних. У СБУ твердять, що представники т.зв. «народовладдя» виконували завдання із-за кордону. Про це повідомили у прес-центрі Служби безпеки України.

Матеріали досудового розслідування дають підстави стверджувати, що діяльність псевдодепутатів координували спецслужби РФ. Вони також активно співпрацювали з проросійським пропагандистом Анатолієм Шарієм, якому СБУ повідомила про підозру у державній зраді.

Слідчі органів безпеки, у межах раніше розпочатого кримінального провадження, перевіряють інформацію про причетність підозрюваних до діяльності, спрямованої на захоплення державної влади і повалення конституційного ладу.

Під час обшуків у представників незаконно створених «органів місцевого самоврядування і державної влади «Республіки Україна» та «територіальної громади міста Хмельницький» правоохоронці виявили:

- статути фейкових псевдоутворень;

- печатки і бланки;

- протоколи засідань;

- розпорядження, посвідчення і листування самопроголошених органів;

- агітаційні матеріали.

Також вилучено картки платіжних систем РФ, комп’ютерну техніку, засоби зв’язку та інші матеріали, які будуть долучені до матеріалів справи.

Триває досудове слідство за ст. 109 (дії спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.

comments powered by HyperComments