Генсек НАТО Столтенберг запевнив Зеленського у непохитній підтримці

Вівторок, 6 квітня 2021, 13:04
Єнс Столтенберг зателефонував Президенту України і запевнив у продовженні співробітництва
Генсек НАТО Столтенберг запевнив Зеленського у непохитній підтримці

Генсек НАТО Єнс Столтенберг у розмові з президентом Володимиром Зеленським висловив стурбованість російською військовою активністю біля кордонів з Україною. Про це він написав у своєму «Twitter», пише «Європейська правда».

«Я зателефонував президентові Володимиру Зеленському, щоб висловити серйозне занепокоєння російською військовою діяльністю в Україні та навколо неї та порушеннями режиму припинення вогню. НАТО твердо підтримує суверенітет та територіальну цілісність України. Ми продовжуємо підтримувати наше тісне партнерство», – заявив Столтенберг.

Своєю чергою Володимир Зеленський заявив, що членство в НАТО – єдиний шлях до закінчення війни на Донбасі, і закликав до надання Україні ПДЧ.

«Ми віддані реформуванню нашої армії та оборонного сектора, але одними реформами Росію не зупинити. НАТО – це єдиний шлях до закінчення війни на Донбасі. ПДЧ для України стане справжнім сигналом для РФ», – написав він у «Twitter» за результатами розмови.

Зазначається, що Північноатлантичний альянс застерігає Росію від подальшої ескалації ситуації в Україні на тлі переміщення російських військ біля українського кордону та порушень припинення вогню на Донбасі.

comments powered by HyperComments