Харківщина вирішила посилити карантин

Четвер, 18 березня 2021, 16:00
Наразі Харківська область іще перебуває у «жовтій» карантинній зоні – окрім неї у цій зоні іще 3 регіони
Харківщина вирішила посилити карантин

На території Харківської області з 18 березня посилюють карантинні обмеження. Про це повідомили у Харківських міській раді і обласній державній адміністрації.

Згідно з рішенням регіональної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, забороняється проведення масових заходів за участю понад 1 особи на 4 кв. м площі будівлі або відкритої території.

Також не можна заповнювати зали, де відбуваються такі заходи, більш ніж на половину. Крім того, забороняється приймання відвідувачів у кінотеатрах та інших закладах культури з наповненням понад 50% місць.

Також на території області заборонили роботу спортивних залів та фітнес-центрів, які не забезпечують можливість розміщення 1 особи на 10 кв. м, басейнів – більш ніж 4 особи на одній доріжці для індивідуальних занять або 6 - для групових.

Навчальним закладам рекомендували переходити на дистанційний режим роботи. Проте секретар міськради Ігор Терехов заявив, що школи Харкова поки що не переходять на дистанційне навчання. З понеділка діти підуть на канікули, а потім буде прийматися окреме рішення щодо повернення до стаціонарного навчання.

«Дистанційно рекомендується навчати учнів загальноосвітніх закладів області, окрім учнів 1-4 класів. При цьому, якщо в початкових класах будуть виявляти випадки СOVID-19, їм також рекомендуватимуть переходити на дистанційну форму навчання.

У звичному режимі навчатимуться учні спеціальних, санаторних закладів, закладів спеціалізованої освіти обласного підпорядкування, навчально-реабілітаційних центрів – за умови дотримання ними відповідних санітарних та протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учнів.

Закладам професійної та професійно-технічної освіти, фахової передвищої та вищої освіти також рекомендовано перейти на дистанційну форму навчання з 18 березня», – йдеться у повідомленні Харківської ОДА.

Зазначимо, що Львів теж запровадив посилення карантину із 19 по 28 квітня, а у столиці такі посилення діятимуть із 20 березня до 9 квітня.

comments powered by HyperComments