Суд заарештував майно Віталія Захарченка, який очолював МВС за часів Януковича

Четвер, 25 лютого 2021, 14:40
Заарештоване майно екс-міністра Захарченка і переждав його в управління АРМА
Суд заарештував майно Віталія Захарченка, який очолював МВС за часів Януковича

Печерський райсуд Києва наклав арешт на майно іноземних компаній, які пов’язані із колишнім міністром внутрішніх справ України часів Віктора Януковича Віталієм Захарченком і передав його АРМА. Про це повідомили у Офісі Генерального прокурора.

Управління арештованим майном за клопотанням ДБР здійснюватиме Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Заборона на відчуження та розпорядження накладена на 3 квартири, 6 гаражів у центральній частині м. Києва, 4 житлові будинки, а також 24 земельні ділянки.

Арешт накладено у кримінальному провадженні, в якому розслідуються обставини фінансування екс-міністром МВС діяльності злочинної організації, створеної колишнім президентом України, вчинення фінансових операцій та правочинів з коштами та майном, одержаних злочинним шляхом, а також дій, спрямованих на приховування їх незаконного походження, місцезнаходження, переміщення, перетворення (зміни їх форми), в тому числі у спосіб конвертування безготівкових коштів в готівкові, придбання нерухомого майна та його виведення за кордон на підконтрольні іноземні компанії.

Як стало відомо «Українській правді», рішення суду щодо майна Віталія Захарченка було ухвалено судом іще минулого тижня.

Прокурор Денис Іванов також пояснив, що на відміну від попередніх рішень про арешт майна Захарченка в іншому кримінальному провадженні (у рамках справи про незаконне збагачення і відмивання грошей захист Захарченка добивався зняття арешту в 2019 році – ред.), в нинішньому є заборона на використання та розпорядження що дозволяє АРМА вжити заходів щодо управління цим майном.

comments powered by HyperComments