Леонід Кравчук пояснив свої виступи на російському ТБ

П'ятниця, 19 лютого 2021, 10:31
За словами першого Президента України і голови української делегації у Трьохсторонній контактній групі Леоніда Кравчука, він намагається донести до росіян правду
Леонід Кравчук пояснив свої виступи на російському ТБ

Леонід Макарович Кравчук, перший Президент незалежної України і голова української делегації в Тристоронній контактній групі пояснив, чому брав участь в ефірі російського телеканалу – він каже, що хоче донести до росіян правду. Про це Кравчук заявив у ефірі телеканалу «1 + 1».

«До речі, у мене дуже багато листів позитивних, у тому числі від росіян з різних регіонів, які кажуть: «Нарешті ми дещо дізналися». Тобто я не про те, що треба з ними обійматися. Треба говорити всім правду, захищати Україну, захищати національні інтереси», – заявив Кравчук.

Пояснюючи свою участь в ефірі російського телеканалу, куди Кравчука запросили разом із ватажком бойовиків ДНР Денисом Пушиліним, перший Президент України сказав: «Справа не в тому, з ким ти говориш, а в тому, що ти говориш».

«Свого часу було ухвалене рішення, щоб представники Пушиліна перебували в Тристоронній контактній групі і виступали там, вносили пропозиції, спілкувалися з усіма… Я з Пушиліним не спілкувався. Я поставив йому одне запитання, яке є для мене принциповим: вони хочуть будувати там на неконтрольованому Донбасі якусь національну російську державу? Тоді нам з ними говорити взагалі нема ніякої потреби. Або вони хочуть все ж таки будувати або домовлятися з нами, як інтегрувати ті регіони в Україну», – сказав Кравчук.

Зазначимо, що Леонід Кравчук 15 лютого 2021 року взяв участь в ефірі шоу «Час покаже» на російському «Першому каналі». Спочатку на відеозв’язку із студією програми з’явився Кравчук, а потім ведучий включив також ватажка «ДНР» Дениса Пушиліна.

Після ефіру в програмі «Час покаже» Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив думку, що Кравчук, як перший Президент України має право робити більше, а ніж інші члени ТКГ, в тому числі давати коментарі російським телеканалам.

comments powered by HyperComments